Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Ratiaria Çocuk Bornoz

Ratiaria Çocuk Bornoz
Ratiaria Çocuk Bornoz
Yeni
Ratiaria Çocuk Bornoz
Ratiaria Çocuk Bornoz
Ratiaria Çocuk Bornoz
1.200,00TL
  • Stok: Var
  • Ürün Kodu: 3100104B010031

Mevcut Seçenekler:

Açıklama

%100 pamuklu kumaştan üretilmiştir.Eşsiz tasarımlar doğru dikim teknikleri ile birleştirilmiştir.
STANDARD 100 by OEKO-TEX® Sertifikalı: sizi ve ailenizi tekstil üretiminde yaygın olan kimyasallardan korumak için 350'den fazla zararlı madde için test edilmiştir.
Tüm ürünlerimiz farklı katagorilerde de olsa renk ve desen bütünlüğü sağlayacak SANAT tasarımları ile , Kullanacıya en uyumlu renklerle uygun hale getirilmiştir.
Tüm ürünler Endüstriyel tekniklerle değil, sınırlı sayılarda tek tek üretilmektedir.

Sorumlu Kaynaklı Pamuk

T-Cora tarafından sorumlu bir şekilde tedarik edilen hammaddeler, çevresel olarak daha az zararlı yetiştirme yöntemlerini ve daha adil çalışma koşullarını teşvik ederek çiftçileri ve topluluklarını destekler.


T-cora üreticileri ve destekçileri, üretimlerinde SEDEx4Pillar standatlarında üretim yapmaktadır. Çevreye zarasız üretim yapılmakta ve hiçbir üretim aşamasında çocuk işçi çalıştırılmasına izin vermemektedir. 

Oeko-Tex ve Sosyal uyum Sertifikalları

Bu ürün, Oeko-Tex® tarafından doğrulanmıştır ve zararlı maddeler için bağımsız olarak test edilmiştir ve sosyal açıdan sorumlu çalışma koşulları altında sürdürülebilir süreçler kullanılarak üretilmiştir.

Gri

Gri konformizmin rengidir - kendine has bir kişiliği yoktur, karıştığı renge göre hem koyu hem de hafif görünebilir. İnsan da içinde bulunduğu duruma uyum sağlarken bu özelliğini gösterir.

Gri genellikle yanıt vermeyen bir renktir. Gerçekten bağımsız, tarafsız, tarafsız ve aynı zamanda kararsız. Renk zihniyeti açısından gri, yerleşime ilişkin renktir - ne koyu ne de beyaz renkli olduğundan, bu iki renk arasında geçiş yapmaz.

Gri koyulaştıkça sıra dışı ve aynı zamanda gizemli bir hal alır. Dedektif Hercule Poirot'nun bazı gizemleri çözmesine yardımcı olan bazı beyin hücrelerini "küçük gri" olarak adlandırdığı Agatha Christie'nin romanlarında olduğu gibi. Öte yandan, daha derin gri, değerli metal olan gümüşe ve beyaz renge ulaşır; o kadar vurgulayıcı ve dinamik hale gelir.

Hem hareketsiz hem de duygusuz olan gri, güçlü ve sabittir, soğukkanlılık ve kendine hakim olma hissi uyandırır ve sizi kargaşa dolu bir dünyadan kurtarır. Canlandırmaz, güçlendirmez, canlandırmaz veya enerji vermez. Renk psikolojisi açısından gri, ılımlı, yorucu, donuk ve cesaret kırıcı görünüyor. Ama aynı zamanda zarif ve resmi görünüyor ama asla büyüleyici değil.

Gri, olgunlaşma ve zorunlulukla bağlantılı olan ve aynı zamanda insanların yaşlılıkla aldığı gri kıvırcık saçlarla bağlantılı olan renktir. Ayrıca, nötr görünümü nedeniyle modacıların onu fondöten gölgesi olarak sıklıkla kullanmasının nedeni budur.

Renk psikolojisine dayalı olarak Gri, monoton, geleneksel ve aynı zamanda fiziksel insan vücudunu tüketen olabilir. Gri rengi seviyorsanız, Zekanızı, fütürizminizi, alçakgönüllülüğünüzü, üzüntünüzü gösterir. Çalışkan olduğunuzu ama aynı zamanda sıkıcı olmadığınızı da gösterir.

Renk psikolojisi söz konusu olduğunda, gri rengi sevenler kendilerini etraflarındaki dünyadan korumaya çalışanlardır. Bu insanların güvenli ve dengeli bir varoluşu tercih ettiklerini gösteriyor. Bu insanların duygularını incitmek istemediklerini gösterir. Duygusal bir acıdan kaçınmak için duygularını kontrol ederler.

Başak Burcu

Element: Toprak
Renk: Gri, Bej, Soluk Sarı
Özellik: Değişken
Gün: Çarşamba
Gezegen: Merkür
En Büyük Uyumluluk: Balık, Yengeç
Şanslı Sayılar: 5, 14, 15, 23, 32
Tarihler: 23 Ağustos – 22 Eylül
Güçlü Yönleri: Sadık, analitik, kibar, çalışkan, pratik
Zayıf Yönleri: Utangaçlık, endişe, kendini ve başkalarını aşırı derecede eleştirmek, tamamen çalışmak ve oyun oynamamak
Başak burcunun sevdiği şeyler: Hayvanlar, sağlıklı beslenme, kitaplar, doğa, temizlik
Başak burcunun sevmediği şeyler: Kabalık, yardım istemek, ilgi odağı olmak

Başaklar her zaman en küçük ayrıntılara dikkat ederler ve derin insanlık duyguları onları burçların en dikkatli burçlarından biri yapar. Hayata metodik yaklaşımları hiçbir şeyin şansa bırakılmamasını sağlar ve çoğu zaman hassas olmalarına rağmen kalpleri dış dünyaya kapalı olabilir. Bu, ifade etme yeteneklerinden yoksun oldukları için değil, mantığa aykırı olduklarında duygularını geçerli, gerçek ve hatta alakalı olarak kabul etmeyecekleri için genellikle yanlış anlaşılan bir işarettir. İsmin arkasındaki sembolizm, her şeyi ilk kez deneyimledikleri duygusuyla doğan doğalarını çok iyi anlatıyor.

Başak, Boğa ve Oğlak arasında mükemmel uyum sağlayan bir Dünya burcudur. Bu, güçlü bir karaktere yol açacaktır, ancak muhafazakar, iyi organize edilmiş şeyleri ve günlük yaşamlarında çok fazla pratikliği tercih eden bir karakter. Bu bireylerin düzenli bir hayatları vardır ve kaosa kapıldıkları zaman bile hedeflerinin ve hayallerinin zihinlerinde kesin olarak tanımlanmış sınırları vardır. Düzeltilmesi imkansız olacak bir ayrıntıyı gözden kaçırdıklarından sürekli olarak endişelenirler, ayrıntılarda takılıp kalabilirler, aşırı eleştirel hale gelebilirler ve kimsenin pek umursamadığı konular hakkında endişelenebilirler.

Merkür bu burcun yönetici gezegeni olduğundan, temsilcilerinin diğer tüm iletişim biçimlerinin yanı sıra iyi gelişmiş bir konuşma ve yazma duygusu vardır. Pek çok Başak, yazar, gazeteci ve daktilocu olarak kariyer yapmayı seçebilir, ancak başkalarına hizmet etme ihtiyaçları, onlara yardım etmek için açık bir misyonla bakıcılar olarak kendilerini iyi hissettirir.

Kobidirekt E-ticaret İle Kurulmuştur