Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Madytos Çocuk Bornoz

Madytos Çocuk Bornoz
Madytos Çocuk Bornoz
Yeni
Madytos Çocuk Bornoz
Madytos Çocuk Bornoz
Madytos Çocuk Bornoz
1.200,00TL
  • Stok: Var
  • Ürün Kodu: 3100104B010033

Mevcut Seçenekler:

Açıklama

%100 pamuklu kumaştan üretilmiştir.Eşsiz tasarımlar doğru dikim teknikleri ile birleştirilmiştir.
STANDARD 100 by OEKO-TEX® Sertifikalı: sizi ve ailenizi tekstil üretiminde yaygın olan kimyasallardan korumak için 350'den fazla zararlı madde için test edilmiştir.
Tüm ürünlerimiz farklı katagorilerde de olsa renk ve desen bütünlüğü sağlayacak SANAT tasarımları ile , Kullanacıya en uyumlu renklerle uygun hale getirilmiştir.
Tüm ürünler Endüstriyel tekniklerle değil, sınırlı sayılarda tek tek üretilmektedir.

Sorumlu Kaynaklı Pamuk

T-Cora tarafından sorumlu bir şekilde tedarik edilen hammaddeler, çevresel olarak daha az zararlı yetiştirme yöntemlerini ve daha adil çalışma koşullarını teşvik ederek çiftçileri ve topluluklarını destekler.


T-cora üreticileri ve destekçileri, üretimlerinde SEDEx4Pillar standatlarında üretim yapmaktadır. Çevreye zarasız üretim yapılmakta ve hiçbir üretim aşamasında çocuk işçi çalıştırılmasına izin vermemektedir. 

Oeko-Tex ve Sosyal uyum Sertifikalları

Bu ürün, Oeko-Tex® tarafından doğrulanmıştır ve zararlı maddeler için bağımsız olarak test edilmiştir ve sosyal açıdan sorumlu çalışma koşulları altında sürdürülebilir süreçler kullanılarak üretilmiştir.

Mavi

Mavi renk denilince akla gelen iki kelime sakinlik ve huzurdur. Sakinliği, düzeni ve sükuneti teşvik eden agresif olmayan bir renktir. Bunun nedeni, okyanusları mavi ile ilişkilendirmemiz olabilir ve bazı insanlar için zihinsel olarak yatıştırıcı bir renk olabilir.

Mavi, iştah bastırıcı bir renk olma eğilimindedir.

Araştırmalar mavinin en az iştah açıcı renk olduğunu gösteriyor, bu nedenle bazı kilo verme planları mavi tabakta yemek yemeyi öneriyor.

Ayrıca kalp atış hızını yavaşlatan ve vücudun gevşemesine neden olan kan basıncını düşürdüğü bilinmektedir.

Mavi, güven ve güvenilirliği teşvik eder.

Mavi renk, rahatlatıcı ve zihinsel olarak uyarıcı etkileri nedeniyle üretkenliği artırabilir.

Güven ve güvenilirlikle ilişkilendirildiği için dünya çapında kolluk kuvvetleri için tercih edilen renk olarak seçilmiştir.

Mavi üniformaların arkasındaki fikir, mavinin tıpkı rengin kendisi gibi otoriter ama sakin ve kendinden emin bir duruş sergilemesi gerektiğidir.

Mavinin çeşitli tonları, pozitif ve negatif psikolojik çağrışımları destekler. Ruh halimizi, algılarımızı ve hatta fizyolojik tepkilerimizi etkiler.

Mavinin daha koyu tonlarının, sorunları çözme ve karar verme şeklimizi geliştirmeye yardımcı olduğu bilinmektedir.

Daha açık gölgeler, belirli bir görevi yerine getirirken ayrıntılara odaklanmaya yardımcı olur.

Mavi renk genellikle baskı altında bile fikir üretmeye yardımcı olan yaratıcılıkla bağlantılıdır.

"Mavi" olarak adlandırılan müzik türleri genellikle ayrılık, birinin kaybı ve diğer acı verici deneyimlerle ilgili hüzünlü şarkılar olarak anılır.

Gölgede daha parlak olan mavi içeceklerin insanlarda susuzluk hissine neden olduğu bilinmektedir.

Kova Burcu

Element: Hava
Renk: Açık Mavi, Gümüş
Özellik: Sabit
Gün: Cumartesi
Gezegen: Uranüs, Satürn
En Büyük Uyumluluk: Aslan, Yay
Şanslı Sayılar: 4, 7, 11, 22, 29
Tarihler: 20 Ocak - 18 Şubat
Güçlü Yönleri: İlerici, özgün, bağımsız, insancıl
Zayıf Yönleri: Duygusal ifadeden kaçar, huysuz, tavizsiz, mesafeli
Kova burcunun sevdiği şeyler: Arkadaşlarla eğlenmek, riskli işler, amaçlar uğruna savaşmak, entelektüel sohbetler.
Kova burcunun sevmediği şeyler: Sınırlamalar, tutulmayan sözler, yalnızlık, sıkıcı veya sıkıcı durumlar.

Kova, zodyakın geri kalanından farklı bir burçtur ve içinde Güneş ile doğan insanlar kendilerini özel hissederler. Bu onları özgürlük mücadelelerinde eksantrik ve enerjik ya da bazen gerçek kişiliklerini ifade etmekten korkan utangaç ve sessiz yapar. Her iki durumda da derin düşünürler ve idealist amaçlar için savaşmayı seven son derece entelektüel insanlardır. İnsanları önyargısız görebilirler ve bu onları gerçekten özel kılar. Kova burcu temsilcileri, etraflarını saran enerjiye kolayca uyum sağlayabilseler de, gücü geri kazanmak için biraz yalnız kalmaya ve her şeyden uzakta kalmaya derin bir ihtiyaç duyarlar.

Kova burcu Hava elementine aittir, İkizler ve Terazi'nin hikayesini tamamlar ve onları bir şekilde özgürlük ve ilişkilerin karşıtlığı yoluyla birbirine bağlar. Çoğu zaman akıllarına ve konuşulan sözlere güvenirler ve zihinsel uyarı olmadan ilk başta kalplerini hoplatan şeylere bile ilgilerini kaybedebilirler. Dünyayı olasılıklarla dolu bir yer olarak görürler ve zaman kaybetmemek için spontane olma, anı takip etme ve dolu dolu yaşama ihtiyacı duyarlar.

Uranüs, Kova burcunun yöneticisidir ve geleneksel yöneticisi Satürn ile omuz omuzadır. Uranüs ani, ürkek ve bazen saldırgan bir doğaya sahip olsa da, diğer yöneticisi onları yeterince yere serer ve diğer insanlarla bir şekilde kayıtsız kalmaları için yeterli mesafeyi bulmalarına yardımcı olur. Vizyon sahibi ve değişikliklere hazır biri olan Kova, bilinen bir düşünür ve içine girdiklerinde dünyanızı sarsacak biridir. Belirli bir topluluğun parçası olarak kendilerini en iyi şekilde hissederler, ancak ait olduklarını hissettikleri doğru yeri bulmakta zorlanabilirler.

Kobidirekt E-ticaret İle Kurulmuştur