Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Abydos Çocuk Bornoz

Abydos Çocuk Bornoz
Abydos Çocuk Bornoz
Yeni
Abydos Çocuk Bornoz
Abydos Çocuk Bornoz
Abydos Çocuk Bornoz
1.200,00TL
  • Stok: Var
  • Ürün Kodu: 3100104B010030

Mevcut Seçenekler:

Açıklama

%100 pamuklu kumaştan üretilmiştir.Eşsiz tasarımlar doğru dikim teknikleri ile birleştirilmiştir.
STANDARD 100 by OEKO-TEX® Sertifikalı: sizi ve ailenizi tekstil üretiminde yaygın olan kimyasallardan korumak için 350'den fazla zararlı madde için test edilmiştir.
Tüm ürünlerimiz farklı katagorilerde de olsa renk ve desen bütünlüğü sağlayacak SANAT tasarımları ile , Kullanacıya en uyumlu renklerle uygun hale getirilmiştir.
Tüm ürünler Endüstriyel tekniklerle değil, sınırlı sayılarda tek tek üretilmektedir.

Sorumlu Kaynaklı Pamuk

T-Cora tarafından sorumlu bir şekilde tedarik edilen hammaddeler, çevresel olarak daha az zararlı yetiştirme yöntemlerini ve daha adil çalışma koşullarını teşvik ederek çiftçileri ve topluluklarını destekler.


T-cora üreticileri ve destekçileri, üretimlerinde SEDEx4Pillar standatlarında üretim yapmaktadır. Çevreye zarasız üretim yapılmakta ve hiçbir üretim aşamasında çocuk işçi çalıştırılmasına izin vermemektedir. 

Oeko-Tex ve Sosyal uyum Sertifikalları

Bu ürün, Oeko-Tex® tarafından doğrulanmıştır ve zararlı maddeler için bağımsız olarak test edilmiştir ve sosyal açıdan sorumlu çalışma koşulları altında sürdürülebilir süreçler kullanılarak üretilmiştir.

Yay Burcu

Element: Ateş
Renk: Mavi
Özellik: Değişken
Gün: Perşembe
Gezegen: Jüpiter
En Büyük Uyumluluk: İkizler , Koç
Şanslı Sayılar: 3, 7, 9, 12, 21
Tarihler: 22 Kasım - 21 Aralık
Güçlü Yönleri: Cömert, idealist, harika bir mizah anlayışı
Zayıf Yönleri: Yapabileceğinden daha fazlasını vaat ediyor, çok sabırsız, ne kadar diplomatik olursa olsun her şeyi söyleyecek
Yay burcunun sevdiği şeyler: Özgürlük, seyahat, felsefe, açık havada olmak
Yay burcunun sevmediği şeyler: Yapışkan insanlar, kısıtlanmış olmak, duvar dışı teoriler, ayrıntılar

Meraklı ve enerjik olan Yay, zodyakın gezginleridir. Açık fikirli olmaları ve felsefi görüşleri, onları hayatın anlamını aramak için dünyayı dolaşmaya motive eder. Yay dışa dönük, her zaman iyimser, coşku dolu ve değişime hazırdır. Bu, genellikle zihinsel çalışmayla meşgul olan, ancak topraklama bulduklarında, vizyonları ve düşünceleri somut eylemlere ve koşullara dönüştürme yeteneklerini gösteren bireylerin Güneş burcudur.

Tıpkı Koç ve Aslan gibi, Yay da dünyayı kendi renkleriyle yaratıcı bir şekilde renklendirmenin yollarını arayan bir Ateş burcudur . Niyetleri konusunda net ve ahlaki zorunluluk gereği dürüst olan temsilcileri, genellikle diğer insanların inceliklerine ve duygularına aldırış etmeden saçma bir noktaya kadar dürüsttür. Fikirlerini hoşgörülü ve sosyal olarak kabul edilebilir bir şekilde nasıl ifade edeceklerini öğrenmeleri önemlidir.

Yay, Güneş sisteminin en büyük gezegeni ve Astrolojideki en büyük hayırsever dev olan Jüpiter tarafından yönetilir . Coşkularının sınırı yoktur ve bu insanlar yoğun bir merakın eşlik ettiği harika bir mizah anlayışına sahiptirler. Mutlak özgürlüğe ihtiyaç duyan maceracı ruhları, onları dünyanın bir ucundan diğer ucuna götürerek farklı kültürleri ve felsefeleri keşfeder.

Kobidirekt E-ticaret İle Kurulmuştur