Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Apiaceae Nevresim Takımı

Apiaceae Nevresim Takımı
Apiaceae Nevresim Takımı
Apiaceae Nevresim Takımı
Apiaceae Nevresim Takımı
Apiaceae Nevresim Takımı
Apiaceae Nevresim Takımı
Apiaceae Nevresim Takımı
Apiaceae Nevresim Takımı
Apiaceae Nevresim Takımı
Apiaceae Nevresim Takımı
Apiaceae Nevresim Takımı
1.800,00TL
  • Stok: Var
  • Ürün Kodu: 3100101A020004
  • Ağırlık: 1.00kg
  • Ölçü: 40.00cm x 30.00cm x 12.00cm

Mevcut Seçenekler:

Açıklama

%100 pamuklu kumaştan üretilmiştir.Eşsiz tasarımlar doğru dikim teknikleri ile birleştirilmiştir.
Yorgan,  düğme kapatma özelliğine sahiptir; yastık kılıfı zarf kapatma özelliğine sahiptir.
STANDARD 100 by OEKO-TEX® Sertifikalı: sizi ve ailenizi tekstil üretiminde yaygın olan kimyasallardan korumak için 350'den fazla zararlı madde için test edilmiştir.
Nevresim ve çarşaf ayrı satılır. Tüm ürünlerimiz farklı katagorilerde de olsa renk ve desen bütünlüğü sağlayacak SANAT tasarımları ile , Kullanacıya en uyumlu renklerle uygun hale getirilmiştir.
Tüm ürünler Endüstriyel tekniklerle değil, sınırlı sayılarda tek tek üretilmektedir.

Boyutlar

En Geniş yatak ölçülerine uygun ölçülerde hazırlanmıştır.

Nevresim

Tek Kişilik: 150cm x 200cm  
(Uygun yataklar: 80cm x 190cm, 90cm x 200cm, 100cm x 200cm)

Çift Kişilik: 240cm x 220cm
(Uygun yataklar: 150cm x 190cm, 170cm x 200cm,180cm x 200cm, 200cm x 200cm) 

Yastık Kılıfı

Yatma yastığı ve dekoratif yastık (Her iki ölçü de yatma için kullanılabilir)
Kare: 65cm x 65cm 
Dikdörtgen: 50cm x 70cm

Sorumlu Kaynaklı Pamuk

T-Cora tarafından sorumlu bir şekilde tedarik edilen hammaddeler, çevresel olarak daha az zararlı yetiştirme yöntemlerini ve daha adil çalışma koşullarını teşvik ederek çiftçileri ve topluluklarını destekler.
T-cora üreticileri ve destekçileri, üretimlerinde SEDEx4Pillar standatlarında üretim yapmaktadır. Çevreye zarasız üretim yapılmakta ve hiçbir üretim aşamasında çocuk işçi çalıştırılmasına izin vermemektedir. 

Oeko-Tex ve Sosyal uyum Sertifikalları

Bu ürün, Oeko-Tex® tarafından doğrulanmıştır ve zararlı maddeler için bağımsız olarak test edilmiştir ve sosyal açıdan sorumlu çalışma koşulları altında sürdürülebilir süreçler kullanılarak üretilmiştir.

Kahverengi

Kahverengi, muhtemelen toprak tonlarından dolayı genellikle esneklikle ilişkilendirilir. Emniyet ve emniyet sağlayan bir renk olarak görülür. Bize en önemli şeyleri -dünya, ev, aile ile olan bağlantılarımızı- hatırlatarak hayatımızı iyileştirir. Bu nedenle, hayattaki küçük şeyleri takdir etmemiz için bize ilham veriyor.

Kahverengi, lüks ve abartılı şeylerle ilgili değil, hayattaki temel ihtiyaçlara değer veriyor. Kahverengi, sıcaklık ve konfora ilham veren doğal bir renk olarak da tanımlanır. Kahverenginin koyu tonları ahşap unsurları, açık kahverengiler ise toprağı temsil eder.

Kahverengi öne çıkan bir renk olarak kabul edilmez. Çoğunlukla kalabalığa karışmak isteyen gölgelerden biridir. Ancak, gözlerden uzak olsa bile, kahverengi gücünü kaybetmez. Üstelik her zaman iki ayağını da yerde tutar.

Başak Burcu

Element: Toprak
Renk: Gri, Bej, Soluk Sarı
Özellik: Değişken
Gün: Çarşamba
Gezegen: Merkür
En Büyük Uyumluluk: Balık, Yengeç
Şanslı Sayılar: 5, 14, 15, 23, 32
Tarihler: 23 Ağustos – 22 Eylül
Güçlü Yönleri: Sadık, analitik, kibar, çalışkan, pratik
Zayıf Yönleri: Utangaçlık, endişe, kendini ve başkalarını aşırı derecede eleştirmek, tamamen çalışmak ve oyun oynamamak
Başak burcunun sevdiği şeyler: Hayvanlar, sağlıklı beslenme, kitaplar, doğa, temizlik
Başak burcunun sevmediği şeyler: Kabalık, yardım istemek, ilgi odağı olmak

Başaklar her zaman en küçük ayrıntılara dikkat ederler ve derin insanlık duyguları onları burçların en dikkatli burçlarından biri yapar. Hayata metodik yaklaşımları hiçbir şeyin şansa bırakılmamasını sağlar ve çoğu zaman hassas olmalarına rağmen kalpleri dış dünyaya kapalı olabilir. Bu, ifade etme yeteneklerinden yoksun oldukları için değil, mantığa aykırı olduklarında duygularını geçerli, gerçek ve hatta alakalı olarak kabul etmeyecekleri için genellikle yanlış anlaşılan bir işarettir. İsmin arkasındaki sembolizm, her şeyi ilk kez deneyimledikleri duygusuyla doğan doğalarını çok iyi anlatıyor.

Başak, Boğa ve Oğlak arasında mükemmel uyum sağlayan bir Dünya burcudur. Bu, güçlü bir karaktere yol açacaktır, ancak muhafazakar, iyi organize edilmiş şeyleri ve günlük yaşamlarında çok fazla pratikliği tercih eden bir karakter. Bu bireylerin düzenli bir hayatları vardır ve kaosa kapıldıkları zaman bile hedeflerinin ve hayallerinin zihinlerinde kesin olarak tanımlanmış sınırları vardır. Düzeltilmesi imkansız olacak bir ayrıntıyı gözden kaçırdıklarından sürekli olarak endişelenirler, ayrıntılarda takılıp kalabilirler, aşırı eleştirel hale gelebilirler ve kimsenin pek umursamadığı konular hakkında endişelenebilirler.

Merkür bu burcun yönetici gezegeni olduğundan, temsilcilerinin diğer tüm iletişim biçimlerinin yanı sıra iyi gelişmiş bir konuşma ve yazma duygusu vardır. Pek çok Başak, yazar, gazeteci ve daktilocu olarak kariyer yapmayı seçebilir, ancak başkalarına hizmet etme ihtiyaçları, onlara yardım etmek için açık bir misyonla bakıcılar olarak kendilerini iyi hissettirir.

Yıkama Talimatı

Çamaşır Makinesinde, ılık suda yıkanabilir.
Gerektiğinde sadece klorsuz ağartıcı kullanılabilir.
Düşük ısıda kurutulmalıdır.
Ütünlenebilir.

Kobidirekt E-ticaret İle Kurulmuştur