Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Aiadava Nevresim Takımı

Aiadava Nevresim Takımı
Aiadava Nevresim Takımı
Aiadava Nevresim Takımı
Aiadava Nevresim Takımı
Aiadava Nevresim Takımı
Aiadava Nevresim Takımı
Aiadava Nevresim Takımı
Aiadava Nevresim Takımı
Aiadava Nevresim Takımı
Aiadava Nevresim Takımı
Aiadava Nevresim Takımı
1.800,00TL
  • Stok: Var
  • Ürün Kodu: 3100101A020006
  • Ağırlık: 1.00kg
  • Ölçü: 40.00cm x 30.00cm x 12.00cm

Mevcut Seçenekler:

Açıklama

%100 pamuklu kumaştan üretilmiştir.Eşsiz tasarımlar doğru dikim teknikleri ile birleştirilmiştir.
Yorgan,  düğme kapatma özelliğine sahiptir; yastık kılıfı zarf kapatma özelliğine sahiptir.
STANDARD 100 by OEKO-TEX® Sertifikalı: sizi ve ailenizi tekstil üretiminde yaygın olan kimyasallardan korumak için 350'den fazla zararlı madde için test edilmiştir.
Nevresim ve çarşaf ayrı satılır. Tüm ürünlerimiz farklı katagorilerde de olsa renk ve desen bütünlüğü sağlayacak SANAT tasarımları ile , Kullanacıya en uyumlu renklerle uygun hale getirilmiştir.
Tüm ürünler Endüstriyel tekniklerle değil, sınırlı sayılarda tek tek üretilmektedir.

Boyutlar

En Geniş yatak ölçülerine uygun ölçülerde hazırlanmıştır.

Nevresim

Tek Kişilik: 150cm x 200cm  
(Uygun yataklar: 80cm x 190cm, 90cm x 200cm, 100cm x 200cm)

Çift Kişilik: 240cm x 220cm
(Uygun yataklar: 150cm x 190cm, 170cm x 200cm,180cm x 200cm, 200cm x 200cm) 

Yastık Kılıfı

Yatma yastığı ve dekoratif yastık (Her iki ölçü de yatma için kullanılabilir)
Kare: 65cm x 65cm 
Dikdörtgen: 50cm x 70cm

Sorumlu Kaynaklı Pamuk

T-Cora tarafından sorumlu bir şekilde tedarik edilen hammaddeler, çevresel olarak daha az zararlı yetiştirme yöntemlerini ve daha adil çalışma koşullarını teşvik ederek çiftçileri ve topluluklarını destekler.
T-cora üreticileri ve destekçileri, üretimlerinde SEDEx4Pillar standatlarında üretim yapmaktadır. Çevreye zarasız üretim yapılmakta ve hiçbir üretim aşamasında çocuk işçi çalıştırılmasına izin vermemektedir. 

Oeko-Tex ve Sosyal uyum Sertifikalları

Bu ürün, Oeko-Tex® tarafından doğrulanmıştır ve zararlı maddeler için bağımsız olarak test edilmiştir ve sosyal açıdan sorumlu çalışma koşulları altında sürdürülebilir süreçler kullanılarak üretilmiştir.

Kırmızı

Kırmızının insanlar üzerinde hem fizyolojik hem de psikolojik etkileri olduğu, dolayısıyla üzerimizde olumlu ve olumsuz etkiler yarattığı bilinmektedir. Çalışmalar, sıcak ve canlı tonunun harekete geçmemiz için bize daha fazla enerji verdiğini gösteriyor. Aşağıda kırmızı renkle bağlantılı bazı kavramlar verilmiştir.

Hepimiz kırmızının tutku, cinsellik, romantizm ve şehvet içeren aşkın rengi olduğu konusunda hemfikir olabiliriz. İster sırılsıklam olalım, ister aşık olalım, hatta kalbimiz kırılsın, hemen kırmızı rengi düşünürüz. Bir kişinin kalp atış hızını artırabilen ve enerji verebilen güçlü çekim duygularını iletir.

Kırmızı, romantizmle ilişkilendirildiği için kırmızı güller, kırmızı balonlar ve hatta kırmızı kurdelelerle eşleştirilmiş çikolatalar gibi romantik hediyeler için seçilen renktir. Sevdiğinize böyle hediyeler yağdırmak insanın içini kıpır kıpır ediyor!

Diğer renklerle karşılaştırıldığında kırmızı, hem sağlıklı hem de sağlıksız en güçlü duyguları harekete geçirir. Benlik saygısını artırarak insanların kendilerini baskın ve güçlü hissetmelerini sağlar. Ayrıca kırmızı, kişiyi kalabalıktan ayıran ve diğerlerinin onları görme biçimini etkileyen cesur bir renktir.

Örneğin, dünyanın en hızlı ve en lüks arabaları çoğunlukla kırmızıya boyanır; ünlülere genellikle kırmızı halı muamelesi yapılır ve kırmızı giyen kadınlar daha çekici kabul edilir. Bu nedenle, kırmızı bir arabaya sahip olmak, kırmızı halı muamelesi görmek ve kırmızı giysiler giymek, bu gölgeyi tercih etmeyen herkesten çok daha fazla güç verir.

Kırmızı, sevdiğimiz şeyleri yaparken elimizden gelenin en iyisini yapmak için bize motivasyon veriyor. Bir şey hakkında yoğun ilgi ve coşku ifadesini içerir. Kırmızı, duygularımızı harekete geçirir, bu nedenle, özellikle bizi ilgilendiren bir şeyse, bir görevi bitirmek veya belirli bir hedefe ulaşmak için çaba harcarız.

Kırmızısı aynı zamanda güveni, kişinin yeteneklerine ve niteliklerine inanma durumunu da ifade eder. Kırmızı bir elbise, kırmızı bir ceket veya kırmızı ruj giymek, bir kişinin dünyaya meydan okumaya ve büyük bir fark yaratmaya hazır olduğunu gösterir. Kırmızı, insanlara neler yapabileceğinizi göstermek için vazgeçilmez bir renktir.

Etrafımıza baktığımızda, birçok yol işaretinde kırmızı bulunur. Neden? Niye? Çünkü kırmızı genellikle bir 'tehlike işareti' olarak görülür. Fark edilmeyi talep ediyor, bu yüzden kırmızı trafik ışıklarımız ve kırmızı dur işaretlerimiz var. Ayrıca kırmızının adrenalin hızımızı artırdığı ve hızlı hareket etmemize yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Koç Burcu

Element: Ateş
Renk: Kırmızı
Özellik: Yönetici
Gün: Salı
Gezegen: Mars
En Büyük Uyumluluk: Terazi, Aslan
Şanslı Sayılar: 1, 8, 17
Tarihler: 21 Mart - 19 Nisan
Güçlü Yönleri: Cesur, kararlı, kendine güvenen, hevesli, iyimser, dürüst, tutkulu
Zayıf Yönleri: Sabırsız, huysuz, çabuk sinirlenen, fevri, agresif
Koç burcunun sevdiği şeyler: Rahat kıyafetler, liderlik rolleri üstlenmek, fiziksel zorluklar, bireysel sporlar
Koç burcunun sevmediği şeyler: Hareketsizlik, gecikmeler, yeteneklerini kullanmayan işler

Zodyaktaki ilk burç olarak Koç burcunun varlığı her zaman enerjik ve çalkantılı bir şeyin başlangıcını işaret eder. İşten sosyal toplantılara kadar her şeyde her zaman ilk olan sürekli olarak dinamik, hız ve rekabet ararlar. Koç burcu, yönetici gezegeni Mars ve Ateş elementine ait olması (tıpkı Aslan ve Yay gibi ) sayesinde burçların en hareketli burçlarından biridir. Bazen düşünmeden harekete geçmek onların doğasında vardır.

Güneş bu kadar yüksek bir saygınlıkla onlara mükemmel organizasyon becerileri verir, bu nedenle birkaç şeyi aynı anda, genellikle öğle yemeği molasından önce bitiremeyen bir Koç burcuyla nadiren karşılaşırsınız! Sabırsız olduklarında, saldırganlaştıklarında ve öfkelerini başka insanlara yönelttiklerinde meydan okumaları kendini gösterir. Bu burcun altında doğan güçlü kişilikler, bu enkarnasyon yoluyla birlikteliği ve ekip çalışmasını benimseyerek hedefleri için savaşma görevine sahiptir.

Koç, kafayı yönetir ve kafa ile liderlik eder, genellikle tam anlamıyla baş önde yürür, hız ve odaklanma için öne doğru eğilir. Temsilcileri doğal olarak cesurdur ve deneme ve riskten nadiren korkarlar. Yaşları ne olursa olsun genç bir güce ve enerjiye sahiptirler ve verilen görevleri hızla yerine getirirler.

Yıkama Talimatı

Çamaşır Makinesinde, ılık suda yıkanabilir.
Gerektiğinde sadece klorsuz ağartıcı kullanılabilir.
Düşük ısıda kurutulmalıdır.
Ütünlenebilir.

Kobidirekt E-ticaret İle Kurulmuştur