Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Bomboses Bucket Şapka

Bomboses Bucket Şapka
Bomboses Bucket Şapka
Bomboses Bucket Şapka
Bomboses Bucket Şapka
Bomboses Bucket Şapka
Bomboses Bucket Şapka
Bomboses Bucket Şapka
250,00TL
  • Stok: 2-3 gün içinde
  • Ürün Kodu: 3100109C010001

Ürün Özellikleri

%100 pamuk kumaş
Solmayan canlı renkler 
Yıpranmayan yumuşak kumaş
 

Sarı

Sarı, akılla, mantıkla ilişkilendirilir; Analitik düşünmeyi geliştirme yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda neşe, mutluluk, iyimserlik ile bağlantılıdır. Umut, coşku uyandırır. Sarı, olumlu düşünme biçimini ve ayrıca bilgi için susuzluğu teşvik eder. Yaratıcılığı zihinsel yönlere odaklanır, yeni düşünme ve hareket etme biçimlerine ilham verir. Pratik bir renk olarak, ideal yaşam hakkında hayal kurmaya teşvik etmek yerine düşüncelerimizi sorunlara çözüm bulmaya yönlendirir.

Ayrıca, özellikle stresli durumlarda, zihnin düşüncelerle dolu olduğu durumlarda hızlı karar vermeye yardımcı olur. Duygusal olmayan bir renk olan sarı, karmaşık durumlarda duyguları göz ardı eder, düşünceleri düzenler ve birden çok seçenek arasında hızla seçim yapar. Sarı ayrıca enerjiyi, iyimserliği, güveni ve eğlenceyi teşvik eder. Bir insan sarı renkle çevrili olduğunda beyin daha fazla serotonin salgılar, bu yüzden bu renk mutluluk ve pozitifliğin sembolü olarak duruyor.

Aslan Burcu

Element: Ateş
Renk: Altın, Sarı, Turuncu
Özellik: Sabit
Gün: Pazar
Gezegen: Güneş
En Büyük Uyumluluk: Kova, İkizler
Şanslı Sayılar: 1, 3, 10, 19
Tarihler: 23 Temmuz - 22 Ağustos
Güçlü Yönleri: Yaratıcı, tutkulu, cömert, sıcak kalpli, neşeli, esprili
Zayıf Yönleri: Kibirli, inatçı, bencil, tembel, katı
Aslan burcunun sevdiği şeyler: Tiyatro, tatil yapmak, beğenilmek, pahalı şeyler, parlak renkler, arkadaşlarla eğlence
Aslan burcunun sevmediği şeyler: Göz ardı edilmek, zor gerçeklerle yüzleşmek, bir kral ya da kraliçe gibi davranılmamak

Aslan burcunda doğan insanlar doğuştan liderdir. Dramatik, yaratıcı, kendine güvenen, baskın ve direnilmesi son derece zor olan, kendilerini adadıkları her alanda istedikleri her şeyi başarabilen kişilerdir. Bir Aslan'ın ve onların "ormanın kralı" statüsünün kendine özgü bir gücü vardır. Aslan'ın genellikle cömert ve sadık oldukları için birçok arkadaşı olur. Kendine güvenen ve çekici olan bu, farklı insan gruplarını birleştirebilen ve onları ortak bir amaca doğru yönlendirebilen bir Güneş burcudur ve sağlıklı mizah anlayışları, diğer insanlarla işbirliğini daha da kolaylaştırır.

Aslan, tıpkı Koç ve Yay gibi Ateş elementine aittir . Bu onları sıcak kalpli, hayata aşık, gülmeye ve iyi vakit geçirmeye çalışır hale getirir. En zor sorunları çözmek için bile akıllarını kullanabilecekleri için, çeşitli karmaşık durumların çözümünde kolayca inisiyatif alacaklardır. Güneş tarafından yönetilir, Aslan gökyüzündeki bu ateşli varlığa hem kelimenin tam anlamıyla hem de mecazi anlamda tapar. Öz-farkındalık arayışı içindedirler ve sürekli ego gelişimi içindedirler. Arzularının ve kişiliklerinin farkında olarak, ihtiyaç duydukları her şeyi kolayca isteyebilirler, ancak kişisel kazanç veya statü peşinde koşarken diğer insanların ihtiyaçlarını da aynı kolaylıkla bilinçsizce ihmal edebilirler. Bir Aslan temsilcisi, başarılarına ve diğer insanların onları görme biçimine çok düşkün ve bağlı olduğunda, alt edilmeye hazır, kolay bir hedef haline gelir.

Kobidirekt E-ticaret İle Kurulmuştur