Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Naqada Çocuk Bornoz

Naqada Çocuk Bornoz
Naqada Çocuk Bornoz
Yeni
Naqada Çocuk Bornoz
Naqada Çocuk Bornoz
Naqada Çocuk Bornoz
1.200,00TL
  • Stok: Var
  • Ürün Kodu: 3100104B010034

Mevcut Seçenekler:

Açıklama

%100 pamuklu kumaştan üretilmiştir.Eşsiz tasarımlar doğru dikim teknikleri ile birleştirilmiştir.
STANDARD 100 by OEKO-TEX® Sertifikalı: sizi ve ailenizi tekstil üretiminde yaygın olan kimyasallardan korumak için 350'den fazla zararlı madde için test edilmiştir.
Tüm ürünlerimiz farklı katagorilerde de olsa renk ve desen bütünlüğü sağlayacak SANAT tasarımları ile , Kullanacıya en uyumlu renklerle uygun hale getirilmiştir.
Tüm ürünler Endüstriyel tekniklerle değil, sınırlı sayılarda tek tek üretilmektedir.

Sorumlu Kaynaklı Pamuk

T-Cora tarafından sorumlu bir şekilde tedarik edilen hammaddeler, çevresel olarak daha az zararlı yetiştirme yöntemlerini ve daha adil çalışma koşullarını teşvik ederek çiftçileri ve topluluklarını destekler.


T-cora üreticileri ve destekçileri, üretimlerinde SEDEx4Pillar standatlarında üretim yapmaktadır. Çevreye zarasız üretim yapılmakta ve hiçbir üretim aşamasında çocuk işçi çalıştırılmasına izin vermemektedir. 

Oeko-Tex ve Sosyal uyum Sertifikalları

Bu ürün, Oeko-Tex® tarafından doğrulanmıştır ve zararlı maddeler için bağımsız olarak test edilmiştir ve sosyal açıdan sorumlu çalışma koşulları altında sürdürülebilir süreçler kullanılarak üretilmiştir.

Gri

Gri konformizmin rengidir - kendine has bir kişiliği yoktur, karıştığı renge göre hem koyu hem de hafif görünebilir. İnsan da içinde bulunduğu duruma uyum sağlarken bu özelliğini gösterir.

Gri genellikle yanıt vermeyen bir renktir. Gerçekten bağımsız, tarafsız, tarafsız ve aynı zamanda kararsız. Renk zihniyeti açısından gri, yerleşime ilişkin renktir - ne koyu ne de beyaz renkli olduğundan, bu iki renk arasında geçiş yapmaz.

Gri koyulaştıkça sıra dışı ve aynı zamanda gizemli bir hal alır. Dedektif Hercule Poirot'nun bazı gizemleri çözmesine yardımcı olan bazı beyin hücrelerini "küçük gri" olarak adlandırdığı Agatha Christie'nin romanlarında olduğu gibi. Öte yandan, daha derin gri, değerli metal olan gümüşe ve beyaz renge ulaşır; o kadar vurgulayıcı ve dinamik hale gelir.

Hem hareketsiz hem de duygusuz olan gri, güçlü ve sabittir, soğukkanlılık ve kendine hakim olma hissi uyandırır ve sizi kargaşa dolu bir dünyadan kurtarır. Canlandırmaz, güçlendirmez, canlandırmaz veya enerji vermez. Renk psikolojisi açısından gri, ılımlı, yorucu, donuk ve cesaret kırıcı görünüyor. Ama aynı zamanda zarif ve resmi görünüyor ama asla büyüleyici değil.

Gri, olgunlaşma ve zorunlulukla bağlantılı olan ve aynı zamanda insanların yaşlılıkla aldığı gri kıvırcık saçlarla bağlantılı olan renktir. Ayrıca, nötr görünümü nedeniyle modacıların onu fondöten gölgesi olarak sıklıkla kullanmasının nedeni budur.

Renk psikolojisine dayalı olarak Gri, monoton, geleneksel ve aynı zamanda fiziksel insan vücudunu tüketen olabilir. Gri rengi seviyorsanız, Zekanızı, fütürizminizi, alçakgönüllülüğünüzü, üzüntünüzü gösterir. Çalışkan olduğunuzu ama aynı zamanda sıkıcı olmadığınızı da gösterir.

Renk psikolojisi söz konusu olduğunda, gri rengi sevenler kendilerini etraflarındaki dünyadan korumaya çalışanlardır. Bu insanların güvenli ve dengeli bir varoluşu tercih ettiklerini gösteriyor. Bu insanların duygularını incitmek istemediklerini gösterir. Duygusal bir acıdan kaçınmak için duygularını kontrol ederler.

Oğlak Burcu

Element: Toprak
Renk: Kahverengi, Siyah
Özellik: Kardinal
Gün: Cumartesi
Gezegen: Satürn
En Büyük Uyumluluk: Boğa, Yengeç
Şanslı Sayılar: 4, 8, 13, 22
Tarihler: 22 Aralık - 19 Ocak
Güçlü Yönleri: Sorumlu, disiplinli, kendini kontrol eden, iyi yöneticiler
Zayıf Yönleri: Her şeyi bilen, affetmeyen, küçümseyen, en kötüsünü bekleyen
Oğlak burcunun sevdiği şeyler: Aile, gelenek, müzik, abartısız statü, kaliteli işçilik
Oğlak burcunun sevmediği şeyler: Bir noktada neredeyse her şey

Oğlak, zamanı ve sorumluluğu temsil eden bir burçtur ve temsilcileri gelenekseldir ve doğası gereği genellikle çok ciddidir. Bu bireyler, hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarında önemli ilerleme sağlayan içsel bir bağımsızlık durumuna sahiptir. Otokontrol konusunda ustadırlar ve yol gösterme, sağlam ve gerçekçi planlar yapma ve her an kendileri için çalışan birçok insanı yönetme yeteneğine sahiptirler. Hatalarından ders çıkaracak ve yalnızca deneyim ve uzmanlıklarına dayanarak zirveye ulaşacaklardır.

Boğa ve Başak gibi Dünya elementine ait olan bu, pratiklik ve topraklanma üçlüsünün son burcudur. Sadece maddi dünyaya odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda onu en iyi şekilde kullanma yeteneğine de sahiptirler. Ne yazık ki, bu unsur aynı zamanda onları bir ilişkide tek bir perspektiften veya noktadan hareket edemeyecek kadar katı ve bazen çok inatçı yapıyor. Diğer insanların karakterlerinden çok uzak olan farklılıklarını kabullenmekte zorlanırlar ve korkularından dolayı geleneksel değerlerini agresif bir şekilde empoze etmeye çalışabilirler.

Satürn , Oğlak burcunun yönetici gezegenidir ve bu gezegen her türlü kısıtlamayı temsil eder. Etkisi, bu insanları pratik ve sorumlu, ama aynı zamanda soğuk, mesafeli ve affetmez, suçluluk duygusuna yatkın ve geçmişe dönük yapar. Kendi hayatlarını daha hafif ve daha olumlu hale getirmek için affetmeyi öğrenmeleri gerekiyor.

Kobidirekt E-ticaret İle Kurulmuştur