Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Pachnamunis Çocuk Bornoz

Pachnamunis Çocuk Bornoz
Pachnamunis Çocuk Bornoz
Yeni
Pachnamunis Çocuk Bornoz
Pachnamunis Çocuk Bornoz
Pachnamunis Çocuk Bornoz
1.200,00TL
  • Stok: Var
  • Ürün Kodu: 3100104B010035

Mevcut Seçenekler:

Açıklama

%100 pamuklu kumaştan üretilmiştir.Eşsiz tasarımlar doğru dikim teknikleri ile birleştirilmiştir.
STANDARD 100 by OEKO-TEX® Sertifikalı: sizi ve ailenizi tekstil üretiminde yaygın olan kimyasallardan korumak için 350'den fazla zararlı madde için test edilmiştir.
Tüm ürünlerimiz farklı katagorilerde de olsa renk ve desen bütünlüğü sağlayacak SANAT tasarımları ile , Kullanacıya en uyumlu renklerle uygun hale getirilmiştir.
Tüm ürünler Endüstriyel tekniklerle değil, sınırlı sayılarda tek tek üretilmektedir.

Sorumlu Kaynaklı Pamuk

T-Cora tarafından sorumlu bir şekilde tedarik edilen hammaddeler, çevresel olarak daha az zararlı yetiştirme yöntemlerini ve daha adil çalışma koşullarını teşvik ederek çiftçileri ve topluluklarını destekler.


T-cora üreticileri ve destekçileri, üretimlerinde SEDEx4Pillar standatlarında üretim yapmaktadır. Çevreye zarasız üretim yapılmakta ve hiçbir üretim aşamasında çocuk işçi çalıştırılmasına izin vermemektedir. 

Oeko-Tex ve Sosyal uyum Sertifikalları

Bu ürün, Oeko-Tex® tarafından doğrulanmıştır ve zararlı maddeler için bağımsız olarak test edilmiştir ve sosyal açıdan sorumlu çalışma koşulları altında sürdürülebilir süreçler kullanılarak üretilmiştir.

Akrep Burcu

Element: Su
Renk: Kırmızı, Bakır
Özellik: Sabit
Gün: Salı
Gezegen: Plüton, Mars
En Büyük Uyumluluk: Boğa, Yengeç
Şanslı Sayılar: 8, 11, 18, 22
Tarihler: 23 Ekim - 21 Kasım
Güçlü Yönleri: Becerikli, güçlü, cesur, tutkulu, gerçek bir arkadaş
Zayıf Yönleri: Güvensiz, kıskanç, manipülatif, şiddetli
Akrep burcunun sevdiği şeyler: Gerçek, haklı olmak, yetenekler, dalga geçme, tutku
Akrep burcunun sevmediği şeyler: Sahtekârlık, sırları ifşa etmek, yüzeysellik, havadan sudan konuşmak

Akrepler, diğer burçlarda nadiren göreceğiniz kararlılık ve odaklanma ile tutkulu ve iddialı insanlardır. Önemli buldukları her şeyin ardındaki gerçeğe ulaşmak için derinlemesine araştırmaya yönelirler. Büyük liderler ve rehberler olan Akrepler, üstesinden gelinmesi gereken zorluklar olduğunda becerikli, özverili ve korkusuzdur. İlk başta onlardan pek hoşlanmasalar bile başkalarının sırlarını saklarlar ve kendilerini bağladıkları kişiler için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

Bu bir Su burcudur , tıpkı Yengeç ve Balık gibi ve temsilcilerinin duyguları deneyimlemesi, ifade etmesi ve yüzleşmesi gerekir. Her zaman her türlü sahtekarlıkla savaşırlar, dosdoğru ve temiz olmayan yöntemlerle insanları kendi yollarına bakmaları için manipüle etmemeyi veya yönlendirmemeyi öğrenmeleri gerekir. Bu içsel eğilimler bazen onları güvensiz ve kıskanç yapar, şüphe onları ortaya çıkarmak zorunda oldukları garip davranış kalıplarına götürür.

Akrep'in yöneticileri Plüton ve Mars'tır , bunlardan biri dönüşüm ve yenilenme gezegenidir, diğeri ise onları ileriye doğru iter ve yaşamlarını enerjik ve güçlü inşa etmeleri için yeterli inisiyatifi sağlar. Bu kişiler, sakin ve havalı, gizemli ve anlaşılması zor görünen kişiler olarak bilinir. Her Akrep'in içinde, Evren'in kurallarına dair derin bir anlayış vardır ve bu onlara, başkalarının yaşamda aceleyle koşturdukları ve nadiren içlerinde fark ettikleri gücü verir.

Kobidirekt E-ticaret İle Kurulmuştur