Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Zesutera Plaj Terliği

Zesutera Plaj Terliği
Yeni
Zesutera Plaj Terliği
200,00TL
  • Stok: Var
  • Ürün Kodu: 3100109E030007

Mevcut Seçenekler:

Plaj Terliği

Pembe

Pembe çok çelişkili bir renktir. Anlamı, sunulduğu kültüre ve bağlama büyük ölçüde bağlı olabilir. Dişil ve erkeksi, sığlık ve hassasiyet ve diğer birçok şeyle ilişkilendirilebilir.

Batı dünyasında pembe öncelikle bir kadın rengidir. Kadınlara ve kız çocuklarına yönelik pek çok ürün, hedefledikleri cinsiyeti belirtmek için yoğun bir şekilde pembe kullanır. Ancak, bu güçlü bölünme her zaman böyle değildi ve evrensel değil. Japonya gibi diğer kültürlerde pembe, erkeksi özelliklerle ilişkilendirilir.

Kırmızı gibi, pembe de aşkla ilişkilidir. Bununla birlikte, kırmızı tutkuyu temsil ederken, pembe şefkat anlamına gelir. Birbirine yakın, dikkatli ve düşünceli olmaya odaklı bir aşktır. Bu, nazik bir aşk türünü temsil eden bir renktir. Besleme ile ilişkilendirilir, bu nedenle sadece romantik aşk için değil, aynı zamanda tanıdık aşk için de kullanılır.

Pembe, insanlar üzerinde sakinleştirici etkisi olan bir renktir. Kırmızı gibi agresif değil, daha çok güvenlik ve savunmasızlığı çağrıştırıyor. Küçük dozlarda pembe insanları sakinleştirir, ancak aşırı kullanılırsa tahrişe yol açabilir ve özellikle erkeklerde zayıflık duyguları uyandırabilir.

Pembe, bazen naif veya aptalca görünen çocukluk tatlılığı ve masumiyetiyle ilişkilendirilebilir. Pembe, savunmasızlığı ve gençliği çağrıştıran bir renktir.

Birinin dünyayı pembe gözlüklerle gördüğünü söylemek, onun aşırı iyimserlikle baktığı anlamına gelir. Pembe, umudu temsil eden bir renktir ancak bazen gerçekliğin olumsuz yönlerini görememekle ilişkilendirilebilir.

Terazi Burcu

Element: Hava
Renk: Pembe, Yeşil
Özellik: Kardinal
Gün: Cuma
Gezegen: Venüs
En Büyük Uyumluluk: Koç, Yay
Şanslı Sayılar: 4, 6, 13, 15, 24
Tarihler: 23 Eylül - 22 Ekim
Güçlü Yönleri: İşbirlikçi, diplomatik, zarif, adil, sosyal
Zayıf Yönleri: Kararsız, yüzleşmekten kaçınır, kin besler, kendine acır
Terazi burcunun sevdiği şeyler: Uyum, nezaket, başkalarıyla paylaşmak, açık havada
Terazi burcunun sevmediği şeyler: Şiddet, adaletsizlik, gevezelik, uygunluk

Terazi burcunda doğan insanlar barışçıl, adil ve yalnız kalmaktan nefret ederler. Ortaklık onlar için çok önemlidir, kendilerine ayna olma yeteneğine sahip birini ararlar. Bu bireyler denge ve simetriden büyülenirler, sürekli bir adalet ve eşitlik arayışı içindedirler, yaşamları boyunca kendileri için gerçekten önemli olması gereken tek şeyin kendi iç kişilik çekirdeklerinde olduğunu fark ederler. Bu, çatışmayı önlemek için neredeyse her şeyi yapmaya hazır, mümkün olduğunda barışı koruyan kişidir.

Terazi burcu, İkizler ve Kova arasında yer alan bir Hava burcudur ve bu kişilere sürekli zihinsel uyaranlar, güçlü zeka ve keskin bir zihin verir. İyi kitaplardan, aşılmaz tartışmalardan ve söyleyecek çok şeyi olan insanlardan ilham alacaklar. Her Terazi temsilcisi, diğer insanlarla konuşurken dikkatli olmalıdır, çünkü yollarına çıkan bir şey hakkında karar vermeye veya taraf seçmeye zorlandıklarında, aniden yanlış yerde olabileceklerini ve yanlış insanlarla çevrili olabileceklerini fark ederler. Hiçbir ortak, kendi fikirlerinin olduğunu onlara unutturmamalıdır.

Terazi burcunu yöneten gezegen Venüs'tür ve bu insanları büyük aşıklar yapar ama aynı zamanda pahalı, maddi şeylere de düşkündür. Hayatlarını müzikle, sanatla ve ziyaret etme şansı buldukları güzel yerlerle zenginleştirmeye ihtiyaçları var.

Etiketler: terlik , plaj terliği , şık , tarz , kamp , seyahat , kadın , moda , yaz , deniz , plaj

Kobidirekt E-ticaret İle Kurulmuştur