Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Zirmai Plaj Havlusu

Zirmai Plaj Havlusu
Zirmai Plaj Havlusu
Zirmai Plaj Havlusu
Zirmai Plaj Havlusu
Zirmai Plaj Havlusu
Zirmai Plaj Havlusu
Zirmai Plaj Havlusu
Zirmai Plaj Havlusu
Zirmai Plaj Havlusu
Zirmai Plaj Havlusu
Zirmai Plaj Havlusu
400,00TL
  • Stok: Var
  • Ürün Kodu: 3100104D060002

Açıklama

%100 pamuklu kumaştan üretilmiştir.Eşsiz tasarımlar doğru dikim teknikleri ile birleştirilmiştir.
STANDARD 100 by OEKO-TEX® Sertifikalı: sizi ve ailenizi tekstil üretiminde yaygın olan kimyasallardan korumak için 350'den fazla zararlı madde için test edilmiştir.
Tüm ürünlerimiz farklı katagorilerde de olsa renk ve desen bütünlüğü sağlayacak SANAT tasarımları ile , Kullanacıya en uyumlu renklerle uygun hale getirilmiştir.
Tüm ürünler Endüstriyel tekniklerle değil, sınırlı sayılarda tek tek üretilmektedir.

Boyutlar

75cm x 150cm

Sorumlu Kaynaklı Pamuk

T-Cora tarafından sorumlu bir şekilde tedarik edilen hammaddeler, çevresel olarak daha az zararlı yetiştirme yöntemlerini ve daha adil çalışma koşullarını teşvik ederek çiftçileri ve topluluklarını destekler.
T-cora üreticileri ve destekçileri, üretimlerinde SEDEx4Pillar standatlarında üretim yapmaktadır. Çevreye zarasız üretim yapılmakta ve hiçbir üretim aşamasında çocuk işçi çalıştırılmasına izin vermemektedir. 

Oeko-Tex ve Sosyal uyum Sertifikalları

Bu ürün, Oeko-Tex® tarafından doğrulanmıştır ve zararlı maddeler için bağımsız olarak test edilmiştir ve sosyal açıdan sorumlu çalışma koşulları altında sürdürülebilir süreçler kullanılarak üretilmiştir.

Pembe

Pembe çok çelişkili bir renktir. Anlamı, sunulduğu kültüre ve bağlama büyük ölçüde bağlı olabilir. Dişil ve erkeksi, sığlık ve hassasiyet ve diğer birçok şeyle ilişkilendirilebilir.

Batı dünyasında pembe öncelikle bir kadın rengidir. Kadınlara ve kız çocuklarına yönelik pek çok ürün, hedefledikleri cinsiyeti belirtmek için yoğun bir şekilde pembe kullanır. Ancak, bu güçlü bölünme her zaman böyle değildi ve evrensel değil. Japonya gibi diğer kültürlerde pembe, erkeksi özelliklerle ilişkilendirilir.

Kırmızı gibi, pembe de aşkla ilişkilidir. Bununla birlikte, kırmızı tutkuyu temsil ederken, pembe şefkat anlamına gelir. Birbirine yakın, dikkatli ve düşünceli olmaya odaklı bir aşktır. Bu, nazik bir aşk türünü temsil eden bir renktir. Besleme ile ilişkilendirilir, bu nedenle sadece romantik aşk için değil, aynı zamanda tanıdık aşk için de kullanılır.

Pembe, insanlar üzerinde sakinleştirici etkisi olan bir renktir. Kırmızı gibi agresif değil, daha çok güvenlik ve savunmasızlığı çağrıştırıyor. Küçük dozlarda pembe insanları sakinleştirir, ancak aşırı kullanılırsa tahrişe yol açabilir ve özellikle erkeklerde zayıflık duyguları uyandırabilir.

Pembe, bazen naif veya aptalca görünen çocukluk tatlılığı ve masumiyetiyle ilişkilendirilebilir. Pembe, savunmasızlığı ve gençliği çağrıştıran bir renktir.

Birinin dünyayı pembe gözlüklerle gördüğünü söylemek, onun aşırı iyimserlikle baktığı anlamına gelir. Pembe, umudu temsil eden bir renktir ancak bazen gerçekliğin olumsuz yönlerini görememekle ilişkilendirilebilir.

Terazi Burcu

Element: Hava
Renk: Pembe, Yeşil
Özellik: Kardinal
Gün: Cuma
Gezegen: Venüs
En Büyük Uyumluluk: Koç, Yay
Şanslı Sayılar: 4, 6, 13, 15, 24
Tarihler: 23 Eylül - 22 Ekim
Güçlü Yönleri: İşbirlikçi, diplomatik, zarif, adil, sosyal
Zayıf Yönleri: Kararsız, yüzleşmekten kaçınır, kin besler, kendine acır
Terazi burcunun sevdiği şeyler: Uyum, nezaket, başkalarıyla paylaşmak, açık havada
Terazi burcunun sevmediği şeyler: Şiddet, adaletsizlik, gevezelik, uygunluk

Terazi burcunda doğan insanlar barışçıl, adil ve yalnız kalmaktan nefret ederler. Ortaklık onlar için çok önemlidir, kendilerine ayna olma yeteneğine sahip birini ararlar. Bu bireyler denge ve simetriden büyülenirler, sürekli bir adalet ve eşitlik arayışı içindedirler, yaşamları boyunca kendileri için gerçekten önemli olması gereken tek şeyin kendi iç kişilik çekirdeklerinde olduğunu fark ederler. Bu, çatışmayı önlemek için neredeyse her şeyi yapmaya hazır, mümkün olduğunda barışı koruyan kişidir.

Terazi burcu, İkizler ve Kova arasında yer alan bir Hava burcudur ve bu kişilere sürekli zihinsel uyaranlar, güçlü zeka ve keskin bir zihin verir. İyi kitaplardan, aşılmaz tartışmalardan ve söyleyecek çok şeyi olan insanlardan ilham alacaklar. Her Terazi temsilcisi, diğer insanlarla konuşurken dikkatli olmalıdır, çünkü yollarına çıkan bir şey hakkında karar vermeye veya taraf seçmeye zorlandıklarında, aniden yanlış yerde olabileceklerini ve yanlış insanlarla çevrili olabileceklerini fark ederler. Hiçbir ortak, kendi fikirlerinin olduğunu onlara unutturmamalıdır.

Terazi burcunu yöneten gezegen Venüs'tür ve bu insanları büyük aşıklar yapar ama aynı zamanda pahalı, maddi şeylere de düşkündür. Hayatlarını müzikle, sanatla ve ziyaret etme şansı buldukları güzel yerlerle zenginleştirmeye ihtiyaçları var.

Etiketler: havlu , plaj havlusu , şık , tarz , moda , kamp , seyahat , kadın , moda , yaz , limon , karpuz , ananas , deniz , plaj

Kobidirekt E-ticaret İle Kurulmuştur